Airsoft Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A nurit airsoftu in Moldova?

3 participanți

In jos

A nurit airsoftu in Moldova? Empty A nurit airsoftu in Moldova?

Mesaj  yaki Mar Sept 09, 2014 9:27 am

Stiti ca vorbeam duminica la joc sa mai mergem din cand in cand la Bacau, daca suntem prea putini la joc, ei bine, dupa ce am facut ceva cercetari pe forumul lor am constatat ca nici ei nu stau mai pe roze, vara asta au jucat chiar mai putin decat noi, iar poligonul de CQB din mall s-a inchis si el, asa ca singura noastra sansa e sa revitalizam treaba aici la noi...
yaki
yaki

Mesaje : 1175
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 49
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

A nurit airsoftu in Moldova? Empty Re: A nurit airsoftu in Moldova?

Mesaj  codarossa Lun Sept 15, 2014 1:50 pm

Smile in oradea ieri au fost 23 jucatori plus cateva incepatori .. si nici nu au nevoie sa se organizeze pe forumuri ... ce e drept in piatra neamt  se joaca mai "cool" ...


PS au jucat si sambata o tura.
codarossa
codarossa
Admin

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 49
Localizare : acolo unde sigur am necazuri

Sus In jos

A nurit airsoftu in Moldova? Empty Re: A nurit airsoftu in Moldova?

Mesaj  dumping Mar Sept 16, 2014 12:45 pm

defineste mai cool Smile
dumping
dumping
Admin

Mesaje : 738
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 94
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

A nurit airsoftu in Moldova? Empty Re: A nurit airsoftu in Moldova?

Mesaj  codarossa Mar Sept 16, 2014 2:15 pm

pai in piatra sunt jucatori care aici fac cat o echipa intreaga. Aicia pardon.. Aci pare ca folosesc cheatmod-uri. Stilul de joc e Micutu' style... trag tone de bile in orcare directia.. partea buna este ca au cam toti pana in 110.

Somatul trebuie facut de la 3 metri, pentru ca sub 3 metri nu se poate trage orcum. In prima zi toata lumea s-a uitat la mine ca un boboc, imbracat cu uniforma tot rupta, manusi distrusi, masca cu banda izoler, beretta din abs... dupa jocul se uitau la mine ca la rambo Smile ...

Si aici sunt mai multe cluburi de airsoft, si nu prea se agreaza treaba cu federatia.. Sunt mai multi terenuri de joc, mai mult de CQB, si macar odata de pe luna se organizeaza un match cu unguri sau chiar cu judete vecine.

Sa joci in 6-8 e ok, in 20 e ok, dar peste 40 cum acum 2 duminici, sincer deja nu se mai intelege nimic... si pentru ca toti pe aici au multicam, si eu devin un target foarte usor.. fac friendly kill a gogo.

Nu stiu cand mai apuc un joc la piatra.. sper pana la sfarsitul anul asta !


codarossa
codarossa
Admin

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 49
Localizare : acolo unde sigur am necazuri

Sus In jos

A nurit airsoftu in Moldova? Empty Re: A nurit airsoftu in Moldova?

Mesaj  dumping Mar Sept 16, 2014 3:42 pm

stii cum se zice esentele se tin in sticlute mici.... de aia noi suntem putini la joc, ca vin doar cei mai buni...
dumping
dumping
Admin

Mesaje : 738
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 94
Localizare : piatra neamt

Sus In jos

A nurit airsoftu in Moldova? Empty Re: A nurit airsoftu in Moldova?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum